Smail Prevljak ponovo je bio junak u redovima BiH: Dali sve sve od sebe i to nam se vratilo

Smail Prevljak ponovo je, drugi meč zaredom, bio junak u redovima nogometne reprezentacije Bosne i Hercegovine.

Prvo nam je spasio bod na startu Lige nacije u subotu protiv Finske u Helsinkiju (1:1), da bi u utorak navečer postigao pobjednički gol u duelu sa Rumunijom u Zenici (1:0) te vratio povjerenje navijača u "Zmajeve".

Napadač belgijskog Eupena ušao je na poluvremenu, da bi 68. minuti odlično reagirao na jednu odbijenu loptu u srcu kaznenog prostora Rumunije i proslijedio je u mrežu.

"Postigli smo važnu pobjedu. Mislim da smo dali maksimum, to su navijači vidjeli, a to nam se na kraju i vratilo", rekao je 27-godišnji napadač.

Prevljak vjeruje da možemo do dobrog rezultata i u narednom meču grupe 3 Lige B, kada ćemo 11. juna gostovati veoma neugodnoj selekciji Crne Gore.