Američki trener u šoku poslije meča u Beogradu: Za ovo je finale NBA lige odmor u vrtiću

Detalji haosa stigli i do Amerike.

Odlučujuća utakmica za titulu prvaka regionalne ABA lige u kojoj je beogradska Crvena zvezda savladala gradskog rivala, ekipu Partizana, poslije neizvjesne završnice rezultatom 80:77, pratila se širom svijeta.

Fran Fraschilla, poznati američki trener i novinar, na društvenim mrežama je komentarisao uzavrelo finale ABA lige, a pažnju su mu privukle tenzije, prenosi Nova.rs.

Brojni incidenti i prekidi su kulminirali u petoj utakmici kada je sredinom treće četvrtine zbog ponašanja navijača na tribinama hala bila ispražnjena i utakmica privedena kraju bez publike.

Upravo je Fraschilla prokomentarisao tenziju koja je vladala tokom ove serije.

"Prijatelj mi je poslao ovu sliku iz pete utakmice između Partizana i Crvene zvezde. To je jedna izuzetno neprijateljska serija. Poluvrijeme je i sudije su odbile da se vrate na teren.

Zbog ovoga utakmice kao što su Djuk – Carolina i Warriors – Celticsi izgledaju kao odmor u vrtiću" napisao je Fraschilla.