Bayern doživio još jednu blamažu. Fotka Brace, Kahna i ostalih postala viralna

Bayern Oliver Kahn Hasan Salihamidžić

Bayern kada ne ide, onda stvarno ne ide. Na gostovanju kod Mainza fudbaleri bavarskog giganta nisu se proveli dobro.

Već u devetoj minuti trener Bayerna Thomas Tuchel bio je prisiljen napraviti prvu zamjenu. Zbog povrede zadnje lože lijeve noge utakmica je rano završila za Alphonsea Daviesa, najskupljeg lijevog beka na svijetu, vrijednog 70 miliona eura.

Uprkos tome, Mane je zabio za vodstvo Bavaraca u 29. minuti na asistenciju Cancel, ali su potom domaćini u drugom dijelu u manje od 10 minuta preokrenuli. Zabio je prvo Ajorque, potom i Barreiro, a zatim i Martin za 3:1 i još jedan težak udarac Tuchelu i Bayernu.

Bayern doživio poraz, vrh ekipe razočaran

Dakle, dortmundska Borussia sada ima veliku šansu da bude prva na tabeli Bundeslige, ako večeras savlada Eintracht na svom terenu.

Međutim, viralni hit postala je jedna fotografija za Bayernove utakmice, prenisi njemački Bild.

Na tribini su zajedno bili predsjednik kluba Herbert Hainer, glavni direktor Oliver Kahn i sportski direktor Hasan Salihamidžić. Fotografije njihovih izraza lica masovno se dijele po društvenim mrežama, a kad pogledate priložene fotografije, bit će vam jasno i zašto. Jasno se vidi da im se nije svidjelo ono što gledaju.

Inače, Kahn i Braco su se prepucavali posljednjih dana, a Bayernu nikako ne ide već sedmicama, zbog čega je došlo i do smjene trenera.