Bez pobjednik u derbiju Zrinjskog i Sarajeva

U derbiju 27. kola nogometne Premijer lige BiH Zrinjski i Sarajevo odigrali su neodlučeno 1:1.

Domaći su poveli u 38. minuti iz kaznenog udarca kojeg je realizirao Miloš Filipović.

Plemići su mogli riješiti utakmicu u 71. minuti kada je veliku šansu propustio Anes Mašić. Nakon udarca iz kuta napadač Zrinjskog iz neposredne blizine nije uspio svladati gostujućeg vratara Vladana Kovačevića.

Pet minuta kasnije uslijedila je kazna na drugoj strani. Tek što je ušao u igru Fanimo je sam iz igre izbacio obranu Zrinjskog, prošao je po desnoj strani i prizemnim udarcem iskosa pogodio za 1:1.

Bila je to praktično jedina prava šansa za Sarajevo koje je veći dio susreta bilo u podređenom položaju.

Sarajevo je s bodom osvojenim u Mostaru ostalo na vrhu ljestvice s 53 boda, dva više od drugoplasiranog Veleža.