Bičakčić pogodio protiv Bayerna, pa izašao iz igre zbog povrede

Hoffenheim je u susretu trećeg kola njemačke Bundeslige napravio veliko iznenađenje i pobijedio Bayern rezultatom 4:1.

Domaći su odlično otvorili meč i poveli u 15. minuti. Ermin Bičakčić (29) se sjajno snašao nakon jednog kornera i matirao nemoćnog Neuera.

Osam minuta kasnije Dabbur pogađa za 2:0.

Nažalost, Bičakčić se u 38. minuti povrijedio i morao izaći iz igre, a zanimljivo da je Bayern nastavio akciju u trenutku kada je Bičakčić ležao na zemlji te zabio gol za 2:1. Strijelac je bio Kimmich.

U nastavku susreta favorizovani gosti su pokušali doći do izjednačenja, ali Kramarić u 77. minuti koristi jednu kontru i pogađa za 3:1.

Konačnih 4:1 postavlja Kramarić iz penala u sudijskoj nadoknadi.

Ekipi Hoffenheima je ovo bila druga pobjeda i trenutno je pri samom vrhu sa šest osvojenih bodova. S druge strane, Bayern je doživio prvi poraz u novoj sezoni Bundeslige, piše Reprezentacija.ba.