Correa u osam minuta zabio dva sjajna gola i donio Interu pobjedu. Džeko igrao 80 minuta

Inter našeg Edina Džeke je u 11. kolu Serie A pobijedio Udinese 2:0 i zadržao korak za vodećima na tablici.

Momčad Simonea Inzaghija odigrala je odličnu utakmicu, ali joj je trebalo točno sat vremena da slomi otpor gostiju. Bastoni je odigrao loptu Perišiću, on je lukavo propustio kroz noge za Correu, koji je prošetao kroz obranu Udinesea i snažnim udarcem pogodio bliži kut za 1:0.

Inter je susret riješio osam minuta kasnije, kad je Dumfries odigrao povratnu loptu, a Correa topovskim udarcem s ruba šesnaesterca zakucao pod gredu za 2:0. Nekoliko trenutaka kasnije Edin Džeko je imao odličnu priliku, ali je golman Udinesea odbranio. Gosti su pred kraj smanjili, da bi im go bio poništen zbog zaleđa. Džeko je igrao 80 minuta.

Inter je tako došao do druge uzastopne pobjede i pobjegao je Romi na trećemu mjestu pet bodova uz utakmicu više.