Dan iz noćne more Karima Benzeme. Promašio penal, povrijedio se, ali je pravi šok uslijedio nakon utakmice

kapiten Reala karim benzema na stadionu u bijelom dresu

Protekla nedjelja dan je koji će francuski napadač Karim Benzema pokušati čim prije zaboraviti.

Osim što je zbog ozljede u 58. minuti morao napustiti teren, zvijezda Real Madrida je u remiju s Elcheom (2:2) promašila jedanaesterac, a onda i nakon utakmice saznala novu lošu vijesti, prenose "Sportske novosti".

Prema pisanjima španskih medija, koji se uglavnom pozivaju na "20 minutes", slavni napadač opljačkan je za vrijeme utakmice.

"Njegova kuća je u vrijeme provale bila prazna. Lopovi su upali kroz vrt, a u ovim trenucima nije poznato što je sve nestalo iz njegovog doma u San Sebastian de los Reyesu", javljaju Španci.