osigurajte zalihe

Danas prekid vodosnabdijevanja u ovim sarajevskim ulicama

U okviru redovnih aktivnosti na održavanju vodovodnog sistema izvodit će se radovi na popravkama kvarova zbog čega može doći do prekida vodosnabdijevanja u slijedećim ulicama: Mustafe Muje Pašića, Šehitluci, Zeleni ariš, Donja Vogošća, Igmanska, Trg Zlatnih ljiljana, Kunovska, Ruževik, Zije Krajine, Sabita Užičanina i Muhameda ef. Pandže.

U sklopu realizacije projekta rekonstrukcije vodovodne mreže koji se finansira sredstvima druge tranše EBRD kredita planirani su radovi u ulicama Toromanova, Telali i Prijepoljčeva. Zbog ovih radova do prekida u vodosnabdijevanju može doći u navedenim ulicama, te u ulicama Brodac i Bentbaša.

Normalizacija u vodosnabdijevanju očekuje se po okončanju radova u poslijepodnevnim satima, saopćeno je iz KJKP Vodovod i kanalizacija.