Đokoviću drhtale ruke od umora. Pogledajte šta je napravio

drhtale ruke od umora novak Đoković se zaljeva vodom iz flaše

Novak Đoković pobijedio je Danila Medvedeva 6:3, 6:7, 7:6 u 3. kolu crvene skupine ATP Finalsa u Torinu. Bez poraza ušao je u polufinale, dok je Rus nastup na završnom turniru sezone završio bez ijedne pobjede. Medvedev je u trećem setu servirao za meč, ali nije uspio i Đoković je slavio u tie-breaku. Đokoviću su drhtale ruke od umora.

Đoković je imao dosta problema pred kraj drugog seta. Zvao je pomoć ljekara jer je imao, činilo se, problema s vidom. To je Medvedev iskoristio i dobio drugi set. Nakon njegova završetka jedva je došao do klupe i dok je brisao lice peškirom, Đokoviću su drhtale ruke od umora. Pogledajte OVDJE.

Nakon toga je skinuo mokru majicu i onda se polio bočicom vode po glavi kako bi došao k sebi. Djelovao je premoreno, ali je nekako uspio nastaviti meč i onda ga dobiti u tie-breaku trećeg seta. U nedjelju će za finale igrati protiv Taylora Fritza.