Dybala je izveo možda najgori korner ikad. Lopta nije ni došla do gola

Roma je pobijedila Šahtar 5:0 u prijateljskoj utakmici odigranoj u Rimu. Za ekipu Josea Mourinha zabijali su Lorenzo Pellegrini u 18., Gianluca Mancini u 40. minuti, a autogol u 45. postigao je Jevhen Konoplja. S 3:0 se otišlo na poluvrijeme. Roma je u nastavku zabila još dva gola.

Nicolo Zaniolo bio je strijelac u 59., a Edoardo Bove u 87. minuti. Ekipa hrvatskog trenera Igora Jovićevića nije imala šanse na rasprodanom Olimpicu. Među navijačima Rome vlada euforija uoči početka sezone nakon što je za Romu potpisao Paulo Dybala (28), nekada najbolji igrač Serie A i Juventusa.

Argentinac je protiv Ukrajinaca započeo od prve minute, a u četvrtoj minuti dogodio mu se neuobičajeni peh prilikom izvođenja kornera s lijeve strane. Dybala je to izveo katastrofalno, no tome je kumovao loš travnjak na tom dijelu terena. Snimka je ubrzo postala viralna uz naslov "najgori korner ikada".