Džeko i Pjanić počeli utakmice s klupe, a onda se dogodilo nešto neobjašnjivo

Fudbaleri Intera danas su bili domaćini Bologni, dok su fudbaleri Bešiktaša gostovali Antalyasporu u domaćem prvenstvu.

Oba meča počela su u 18 sati, a najbolji bh. fudbaleri Edin Džeko i Miralem Pjanić ostali su na klupi.

Nije to nikakvo iznenađenje, uzme li se u obzir da su oba fudbalera "odradila" po 90 minuta u utakmicama Lige prvaka tokom sedmice, a njihovi treneri su odlučili da ih odmore kako bi spremni dočekali zgusnut raspored u nastavku sezone.

No, desilo se nešto prosto nevjerovatno. I Džeko i Pjanić ušli su u igru već u prvom poluvremenu.

Dijamant je zamijenio povrijeđenog Correu u 30. minuti, dok je Mali Princ ušao još ranije, u 21. minuti umjesto povrijeđenog Uysala.

Džeko je zabio dva sjajna gola za Inter u pobjedi nad Bolognom 6:1 (koje možete pogledati OVDJE I OVDJE), dok je Pjanić dao svoj doprinos u pobjedi Bešiktaša 3:2.