Englezi zabili u četvrtoj minuti, a onda objavili podatak zbog kojeg cijela država od sada strahuje

Engleska u posljednjoj utakmici četvrtfinala Eura vodi protiv Ukrajine 1:0, a gol je postigao Harry Kane u četvrtoj minuti.

Iako je ovaj gol obradovao engleske navijače, otočki mediji su objavili podatak koji budi oprez.

Naime, Englezi su do večeras na evropskim prvenstvima pet puta zabili gol tokom prve četiri minute, ali nijednom u tih pet utakmica nisu došli do pobjede, već su zabilježili dva remija i tri poraza.

Kaneov gol (tri minute i 22 sekunde) je najbrži engleski gol na europskim prvenstvima nakon Eura 2004. godine kada je Michael Owen u susretu protiv Portugala postigao gol nakon dvije minute i 25 sekundi. Tad je Engleska u četvrtfinalu ispala od Portugala nakon penala.