Fantastični Stevanović tri puta asistirao. Ima ih ukupno 10 ove sezone

Ekipa Servettea je večeras u meču 14. kola švicarske Superlige pobijedila Grasshopper sa 3:2, a naš Miroslav Stevanović je nastavio sa sjajnom formom i bio asistent za sva tri gola.

Domaći su poveli u 32. minuti, a Kyei je zabio poslije asistencije Stevanovića.

U 48. minuti Valls je promašio penal za Servette, ali tri minute kasnije Imeri zabija za 2:0 i to nakon nove asistencije Miroslava.

Ipak, gosti se nisu predavali i uspjeli su postići dva gola za 15-ak minuta igre.

Prvo je Bonatini u 55. minuti iz penala smanjio na 2:1, da bi Kawabe u 70. miuti poravnao na 2:2.

Međutim, Stevanović je u 80. minuti stigao do još jedne asistencije, a Kyei postiže novi gol i donosi trijumf Servetteu.

Miroslav je večeras proveo svih 90 minuta na ternu i trenutno ima 10 asistencija u ligi te dvije u Kupu Švicarske.

Stevanović je nakon 14 odigranih kola prvi asistent u švicarskoj Superligi.