Haos u Srbiji. Bivši trener banjalučkog Borca krenuo na navijače domaćeg tima!

Ekipe Radnika i Mladosti GAT su u Surdulici odigrali neriješeno 1:1 u Superligi Srbije u fudbalu.

Poveo je Radnik golom Petra Kunića u 49. minutu. Izjednačenje Mladosti donio je Nemanja Milić pogotkom u 65. minutu.

Vidno razočaran suđenjem bio je trener novosadske ekipe Nenad Lalatović. Nakon meča desilo se nešto što je mnogima promaklo, navodi Hot Sport.

Naime, navijači domaćeg tima su ga čitavu utakmicu brutalno vrijeđali. Isto su nastavili da rade i nakon meča, kada su Novosađani krenuli kući.

Tada je Lalatoviću "prekipjelo" i on je krenuo fizički da se obračuna sa njima. Na svu sreću nadležni organi su reagovali i veća incident je spriječen.

Lalatović je, podsjetimo, vodio početkom sezone i banjalučki Borac u Premijer ligi Bosne i Hercegovine.