Idiotski. Jedan od najnesportskijih poteza viđen na utakmici Bundeslige

Utakmicu Schalkea i Bayera (1:1) u 31. kolu Bundeslige obilježio je nesportski potez napadača gostujuće ekipe Lucasa Alarija.

Schalke je u 51. minuti poveo pogotkom Caligiurija s bijele tačke, a osam minuta kasnije je Alario pokušao nesportski izjednačiti. Jedan igrač Schalkea ostao je ležati na travnjaku i njegovi saigrači su izbacili loptu iz igre. Kad se utakmica nastavila, gosti su vratili loptu domaćinu i dok je lopta išla prema golmanu Schalkea, Alario je to pokušao iskoristiti i izjednačiti.

Njegov udarac je obranio Nubel, a nakon toga su domaći igrači poludjeli i napali Alarija. Uslijedilo je koškanje na travnjaku u kojem su Alario, Caligiuri i McKennie dobili po žuti karton. Alario je u Njemačkoj od 2017. godine, a ove sezone je 12 golova. Da Nubel nije obranio njegov udarac, ovo bi mu bio najsramotniji gol u karijeri.