Junak Evertona zabio na Old Traffordu pa provocirao Ronalda njegovom proslavom gola

Manchester United i Everton odigrali su 1:1 u 7. kolu Premiershipa.

Domaćini su poveli u 43. minuti golom Anthonyja Martiala, a Everton je izjednačio iz kontre u 65. minuti. Fred je izgubio loptu na svojoj polovici, napad je povukao Gray, na sebe navukao tri igrača i onda našao Doucourea. On je vidio natrčalog Androsa Townsenda, odigrao mu je idealnu loptu i Townsend je preciznim udarcem pogodio za 1:1.

Kad je shvatio da je zabio gol, Townsend je otrčao prema svojim igračima i onda gol proslavio u stilu Cristiana Ronalda. Skočio je, zavrtio se oko svoje osi i doskočio raširenih ruku.

Manchester United je drugo kolo zaredom kiksao kod kuće. U prošlom kolu je izgubio od Aston Ville, a sad je remizirao s Evertonom.