Kakva bruka Manchester Uniteda: Nakon 35 minuta gubio 4:0 od Brentforda

Golman Manchester Uniteda David de Gea direktni je krivac za gol Brentforda u drugom kolu engleske Premier lige. Josh Dasilva pucao je u desetoj minuti prema njegovom golu, naizgled to nije bila teška lopta za španskog golmana, no ipak mu je nekako prošla kroz ruke i završila u mreži.

Već u 18. minuti bilo je 2:0 za Brantford. Mathias Jensen oduzeo je loptu neopreznom Lisandru Martinezu na deset metara od gola, namjestio se i pogodio za 2:0 pored nemoćnog De Gee. Brentford je u prvom dijelu dominirao protiv Uniteda.

Do 35. minute bilo je već 4:0 za Brentford. Najprije je u 30. minuti stoper Ben Mee nakon kornera preskočio Lisandra Martineza i zabio za 3:0, da bi nakon toga Mbuemo na odličnu asistenciju Toneya zabio za 4:0.