Kucaju na vrata druge lige: Pogledajte lica vlasnika najbogatijeg kluba svijeta nakon još jednog teškog poraza

Nogometaši Liverpoola pobijedili su Newcastle na Anfieldu s 3-1, u dvoboju 17. kola Premier lige te su došli na bod minusa od vodećeg Manchester Cityja.

Pretposljednji Newcastle odlično je otvorio utakmicu te je poveo već u 7. minuti. Strijelac je bio nekadašnji igrač Liverpoola Shelvey. No, domaćin je već do 25. minute okrenuo rezultat i to zaslugama Dioga Jote u 21. i Salaha u 25. minuti. Tih 2-1 je stajalo sve do 87. minute kada je Alexander-Arnold zabio za 3-1.

Liverpoolu je ovo bila sedma uzastopna pobjeda (u svim natjecanjima), a Newcastleu je ovo bio deveti poraz ove sezone i na kontu imaju samo jednu jedinu pobjedu te se nalaze na pretposljednjem mjestu tabele i smiješi im se druga liga. Koliko je klub trenutno u očajnom stanju najbolje se vidi na očajnim licima novih superbogatih vlasnika.

Chelsea se trenutno bori s pozitivnim testovima na COVID-19 u svojim redovima pa je tako prorijeđen i nagrižen dočekao Everton na svom terenu. Sve do 70. minute rezultat je bio 0-0, a tada je domaće navijače golom razveselio Mount. No, buka se brzo stišala jer je četiri minute kasnije Branthwaite izjednačio na 1-1 što je bio konačan rezultat.