Lovren snimio i javno objavio ludnicu u svlačionici: Vatreni imaju novi hit

Vatreni imaju novi hit nogometaši hrvatske slave pobjedu nad japanom

Hrvatska nogometna reprezentacija treći put u svojoj historiji se plasirala u četvrtfinale Svjetskog prvenstva. Japan je četvrti put ispao u osmini finala. Nakon slavlja na terenu, slavilo se i u svlačionici, a sada Vatreni imaju novi hit.

Dejan Lovren je snimio šta se nakon utakmice dešavalo i svlačionici reprezentacije Hrvatske. Snimak je javno objavio na Instagramu. Društvene mreže su poludjele zbog snimka, na kojem se nižu komentari navijača.

"Vatreni" su do sada tri puta igrali u osmini finala, 1998., 2018. i 2022. godine, te su sva tri puta slavili.

Vatreni su se, inače, plasirali u četvrtfinale nakon što je u osmini finala boljim izvođenjem 11-eraca izbacila Japan sa 3-1.

Nakon 120 minuta bilo je 1-1, da bi prilikom izvođenja 11-eraca u junaka izrastao Dominik Livaković koji je obranio tri udarca Japanaca.

Poveo je Japan golom Daizena Maede (43), na 1-1 poravnao je Ivan Perišić (55). Kako se rezultat više nije mijenjao ni do isteka 90. minute kao niti nakon dodatnih pola sata, o putniku u četvrtfinale odlučivalo se udarcima s bijele točke.

Hrvatska će u četvrtfinalu u petak igrati protiv pobjednika susreta Brazil - Južna Koreja koji je na programu od 20 sati.