Ludilo u Empoliju: Krunić asistirao za Milan, tri gola pala u sudačkoj nadoknadi!

Empoli je u sudačkoj nadoknadi uspio izjednačiti protiv velikog favorita Milana u 8. kolu italijanske nogometne Serije A.

No, dok su domaći navijači slavili gol Nedima Bajramija za 1:1, Rossoneri su već u narednoj akciji ponovo poveli.

Reprezentativac Bosne i Hercegovine Rade Krunić, koji je u 33. minuti ušao u igru sa klupe za rezerve, sjajno je glavom uposlio Foda Ballo-Tourea koji je pogodio za 1:2.

Demoralisanu domaću ekipu u sedmoj minuti sudačke nadoknade dotukao je Rafael Leao za konačnih 3:2. Prvi gol Milana postigao je Ante Rebić u 79. minuti.

Milan sada ima 17 bodova, tri manje od vodećeg Napolija. Empoli je ostao na sedam bodova.