Messi, Mbappe i Neymar nisu bili dovoljni: Icardi u zadnjim trenucima spasio PSG

PSG je nakon 1:1 remija s Club Bruggeom u Ligi prvaka uz tešku muku došao do 2:1 pobjede u 6. kolu francuske Ligue 1 nad Lyonom.

Pogotke su zabili Lucas Paqueta za Lyon te Neymar i Mauro Icardi za PSG. Lyonov brazilac zabio je nakon asistencije Karla Toka-Ekambija u 54. minuti utakmice.

Ekambi je s boka gurnuo loptu iza leđa odbrane PSG-a, Paqueta se lijepo ubacio i iz prve matirao golmana PSG-a.

PSG je svoj prvi pogodak zabio s bijele točke nakon što je Malo Gusto napravio prekršaj na Neymaru. Brazilac je sam odlučio izvesti penal i to se pokazalo dobrom odlukom.

Ponovnu su, baš kao i protiv belgijske momčadi u Ligi prvaka, utakmicu od prve minute počeli Lionel Messi, Neymar i Kylian Mbappe, ali oni nisu uspjeli slomiti Lyon.

Pogodak za pobjedu pao je u 94. minuti, a zabio ga je Mauro Icardi koji je ušao kao džoker s klupe.

Nakon ove utakmice PSG je ostao 100% u domaćem prvenstvu sa šest pobjede u isto toliko utakmica te suvereno drži vrh prvenstvene ljestvice.