trening centar milanella

Milan nakon poraza u Zagrebu održao hitni sastanak: Ibrahimović razgovarao sa trenerom i igračima

Dinamo je pobijedio Milan 2:1 na "Maksimiru" u utakmici osmog kola prve faze Lige prvaka.

Kako se drugi rezultati nisu poklopili, Dinamo je ispao, a Milan prošao u play-off Lige prvaka. Trener Sergio Conceicao na udaru je kritika, a u klubu je održan krizni sastanak, piše "Gazzetta dello Sport".

Poraz je Milanu donio financijsku štetu jer su u klubu računali na direktan plasman u osminu finala. Ovako će se morati boriti kroz play-off, u kojem još ne znaju protivnika.

Savjetnik kluba Zlatan Ibrahimović, zajedno s članom uprave Giorgiom Furlanijem i sportskim direktorom Geoffreyjem Moncadom, razgovarali su danas, nakon utakmice s Dinamom, s igračima i trenerom u Milanellu, to jeste centru za trening.

Milanova uprava već je ove sezone otpustila trenera. Paulo Fonseca izdržao je pola sezone, a zamijenio ga je također Portugalac Conceicao. Popularni "Rossoneri" su tek na sedmom mjestu italijanskog prvenstva, a slijedi im derbi s Interom u nedjelju.