Mourinho dobio crveni, isključena mu tri igrača i primio pet komada

Jose Mourinho privodi kraju pripreme Rome za novu sezonu,a u zadnjoj prijateljskoj utakmici doživio je pravi debakl.

Mourinhova momčad sinoć je doživjela prvi poraz na ovim pripremama i to vrlo težak.

Roma je od Betisa izgubila 5:2, a susret je završila bez čak trojice igrača te Josea Mourinha koji je također dobio crveni karton.

Betis je poveo u 4. minuti golom Rodrija, a Roma se vratila preko Šomurodova u 27. minuti. Betis je na poluvrijeme otišao s vodstvom 2:1 nakon gola Fekira u 30. minuti, a nakon gola Mancinija u 51. minuti počela je ludnica.

Prvo je Moreno u 58. vratio Betis u vodstvo da bi Pellegrini minutu kasnije dobio crveni karton.

Zbog toga je poludio Jose Mourinho koji je utrčao u teren i nešto dobacio sucu koji mu je odmah pokazao crveni karton. Šest minuta kasnije drugi žuti karton dobio je i Mancini, a Roma je s dva igrača manje izdržala skoro 15 minuta.

No, s tri igrača manje nije mogla. Nakon što je Karsdorp u 78. također dobio drugi žuti karton Betis je u 80. i 83. minuti golovima Tella i Roberta riješio susret.