Mourinho je večeras ponovo ‘ukrao show’: Pogledajte zbog čega je Portugalac dobio crveni karton

Roma je na svom terenu izgubila od Atalante (1:0) u jednom od dva derbija osmog kola Serie A. Drugi od 20:45 igraju Milan i Napoli. Atalanta je do trijumfa za prvo mjesto tablice došla golom Giacoma Scalvinija u 35. minuti. Ipak, nakon meča najviše se priča o Joseu Mourinhu.

On je u 57. minuti pobjesnio na suca Danielea Chiffija, kada je vidio da on start nad Zaniolom u kaznenom prostoru gostiju nije kaznio penalom za Romu. Mourinho je van sebe, vitlajući rukama i urlajući psovke utrčao u teren i krenuo prema sucu. Vikao mu je na portugalskom "Jebi se! Kurčino! Kurvin sine!", na šta mu je sudac dao crveni karton. Mourinho je i nakon isključenja dobacivao uvrede Chiffiju.