Mourinho je večeras u Konferencijskoj ligi doživio debakl. Ponizio ga je čovjek koji je neki dan igrao u Varaždinu

Jose Mourinho doživio je jedan od najtežih poraza u svojoj bogatoj karijeri. Večeras je u Norveškoj, u utakmici Konferencijske lige, Bodo Glimt pobijedio njegovu Romu s velikih 6:1. Do ovog četvrtka najteži poraz Mourinho je doživio kao trener Real Madrida kada su 'kraljevi' poraženi s 5:0 u velikom El Clasicu.

Nije Mourinho na teren izveo najjaču momčad, ali izveo je dosta standardnih prvotimaca, a kad je u poluvremenu Roma gubila 2:1, uveo je tri nova igrača, a u 60. još dva.

U prvih 45 minuta Roma je gubila 2:1, a prije te 60. minute 3:1. Na kraju je s jakim snagama Mourinho primio tri nova gola za potpunu blamažu. Junak utakmice bio je Erik Botheim, napadač koji ima 21 godinu. Dečko je zabio tri gola, a tome je pridodao i tri asistencije.

Zanimljivo je da je taj Erik Botheim nedavno igrao protiv U21 selekcije Hrvatske u Varaždinu i nikoga nije pretjerano impresionirao, a mladići Igora Bišćana slavili su 3:2.