Na prezentaciji Messija bio je i zaboravljeni Bosanac. Hoće li ga Petev zvati?

PSG je sinoć ugostio Strasbourg u drugom kolu Ligue 1. Oči cijelog svijeta bile su usmjerene na dešavanje prije utakmice – trenutak kada se Leo Messi pojavio na travnjaku Parka Prinčeva.

Selektor Ivajlo Petev je ipak imao drugi zadatak na ovoj utakmici.

Za Strasbourg je od prve minute igrao naš nekadašnji A reprezentativac i kapiten mlade reprezentacije Sanjin Prcić (27).

PSG-ove superzvijezde predvođene Icardijem, Mbappeom i Draxlerom su na poluvrijeme otišle sa prednošću od 3:0, no Strasbourg i nije loše izgledao u drugom dijelu kada uspijevaju dati dva gola. Utakmica je završena 4:2.

Ekipa našeg Prcića ima dva poraza u prva dva kola, a Prciću je ovo bio prvi nastup u sezoni. Nažalost zbog povrede izađao je u 77. minuti.

Nekadašnji kapiten U21 BiH je već dvije godine u Strasbourgu u koji je došao 2019. godine iz Levantea.