Navijači Juventusa žestoko izvrijeđali Mourinha. A onda im je digao tri prsta i sve ih utišao

Nogometaši Juventusa savladali su Romu na domaćem terenu u derbiju 8. kola talijanske Serie A, slavili su sa 1:0 pogotkom Moisesa Keana u 16. minuti susreta.

Pred kraj prvog poluvremena Roma je imala kazneni udarac koji je izazvao dosta kontroverze, ali i razbjesnio Jose Mourinha koji je ponovno priredio šou na terenu, prenose talijanski mediji.

U 44. minuti susreta Chiellini se poskliznuo i poklonio loptu gostima, Abraham je krenuo prema golu, zaustavlja ga Danilo, a lopta stiže do Mkhitaryana koji zabija za 1:1.

Umjesto da Daniele Orsato, glavni sudija utakmice pokaže na centar, on poništava pogodak i dosuđuje kazneni udarac za goste. Naravno, to je posve razbjesnilo Mourinha koji je burno reagirao prema četvrtom sucu, a čini se s razlogom jer je posve nejasno zašto u ovom slučaju nije puštena prednost.

A da stvari budu još gore za rimsku ekipu, Veretout je promašio kazneni udarac.

Mourinhov povratak u Torino bio je popraćen salvom zvižduka i pogrdnim riječima kroz cijelu utakmicu, a u jednom trenutku, do tada hladnokrvni Portugalac, odlučio je poslati poruku domaćim navijačima.

Podignuo je tako tri prsta i podsjetio navijače Juventusa na trostruku krunu koju je osvojio s milanskim Interom u sezoni 2009/2010. Osim toga, Portugalac je protestirao na odluku suca da će se igrati samo tri minute sudijske nadoknade

Poslije utakmice kratko je komentirao vrijeđanje domaćih navijača.

"Zviždanje? Možda me sretnu na ulici pa zatraže fotografiju sa mnom, ali tokom utakmice to nije problem".