Pogledajte kako je Park prinčeva izviždao Kyliana Mbappea na oči Lionelu Messiju

PSG je pobijedio Strasbourg 4:2 u utakmici drugog kola francuskog prvenstva. Za PSG nije nastupio Lionel Messi, koji je u klub stigao početkom ove sedmice. Nije bilo ni Neymara, pa je napad predvodio Kylian Mbappé.

Francuska zvijezda u 25. minuti je zabila gol, a u 86. minuti asistirala za konačan rezultat. Uoči utakmice domaći su navijači zviždali Mbappéu. Kada je spiker čitao imena, Parkom prinčeva začuli su se zvižduci na Mbappéovo ime.

Francuski napadač ugovor s pariškim klubom ima do sljedeće sezone. Još nije odlučio potpisati novi, pa se često spominje njegov transfer u Real Madrid, a to smeta navijače PSG-a.

Ako odluči produžiti ugovor, u PSG-u će biti presretni i na raspolaganju imati ubitačan napad s Lionelom Messijem, Neymarom i Mbappéom. Međutim, ako Mbappé odbije novi ugovor, to će stvoriti probleme PSG-u.

U tom slučaju PSG će imati samo dvije opcije - prodati odmah Mbappéa i vratiti barem dio od uloženih 145 miliona eura ili ga zadržati do sljedećeg ljeta i onda pustiti besplatno. Mbappé će, tvrdi Gazzetta, odluku donijeti nakon sastanka s čelnicima PSG-a u ponedjeljak.