Pogledajte kako je prečka spriječila jedan od najspektakularnijih golova svih vremena…

U odgođenom susretu 21. kola španjolskog nogometnog prvenstva posljednja momčad na ljestvici Levante je na gostovanju šokirao Atletico Madrid porazivši aktualnog prvaka 1:0.

Bila je to tek druga pobjeda slabašnog Levantea ove sezone u 24 odigrane utakmice. Prvu su ostvarili početkom siječnja protiv Mallorce, a večeras i protiv aktualnog prvaka Atletica.

Junak utakmice bio je Gonzalo Melero koji je zabio u 54. minuti i tako postao prvi igrač Levantea koji je u jednoj sezoni zabio gol Real Madridu, Barceloni i Atletico Madridu.

No, najspektakularniji potez na utakmici djelo je veznjaka Levantea Mickaela Malse koji je debelo u sudačkoj nadoknadi, u 97. minuti, imao prilike potpuno dotući neprepoznatljivi Atletico.

Naime, malo je nedostajalo da se gosti iz Valencije kući vrate i s pobjedom od dva gola razlike, ali je taj fantastičan gol za pamćenje spriječila - prečka.

U posljednjim sekundama utakmice veznjak Levantea Mickael Malsa pokušao je zabiti gol s centra i zamalo je u tome i uspio. Malsa je opalio nakon što je vidio kako je golman 'rojiblancosa' Jan Oblak izašao daleko ispred gola, ali njegov udarac na kraju je 'zapeo' na prečki.

Kakva šteta! Jer da je zabio, Malsa bi definitivno bio vlasnik jednog od najboljih golova ikad...