Pogledajte ljutitog Novaka kako urla na zbunjenog sudiju, a za to je imao jako dobar razlog

Najbolji teniser svijeta Novak Đoković na turniru u Rimu potpuno je izgubio živce u meču protiv Amerikanca Taylora Fritza, a razlog je bila kiša i njegova loša igra

Iako je na koncu drugi set dobio 7:6 Đoković je u samoj završnici tog seta - pri rezultatu 6:3, 5:4 –servirao za meč po dosta snažnoj kiši.

Fritz je uspio oduzeti servis nervoznom Đokoviću, a prvi tenisač svijeta izgubio je kontrolu i doslovno je urlao na sudiju. I to na engleskom jeziku.

‘Koliko dugo još želiš da igramo?!', vikao je Đoković dok mu se sudac opravdavao da kiša nije bilo toliko jaka.

No, Đoković ga je i ranije u nekoliko navrata upozoravao na jaku kišu, po kakvoj je teško igrati, ali ga je sudija ignorirao.

kako je to izgledalo pogledajte u VIDEU.

Nervozni Đoković se, nakon što je kiša prestala padati, pri povratku na teren izvinio sudiji i prošao je bez kazne.