Pogledajte transparent navijača Reala, u trenutku je postao apsolutni hit na društvenim mrežama

Nevjerovatno polufinale Lige prvaka. Nakon spektakla na Etihadu prije sedam dana kad je City s 4:3 pobijedio Real, u uzvratu nas je čekala jednaka ludnica. Nakon prvih 45 minuta bez golova, sredinom nastavka City je poveo golom Mahreza i tada se činilo da je priča gotova. Pep Guardiola je polako počeo zatvarati utakmicu i malo ko je mislio da je Real spreman na još jedan spektakularan preokret.

Valjda niko osim igrača i navijača Reala. Real je od osmine finala prolazio dalje nakon epskih preokreta. Najprije je u osmini finala tako izbacio PSG, a onda i prvaka Evrope Chelsea. Igrala se sudačka nadoknada kad je Rodrygo dva puta zabio za produžetke, a u dodatnom vremenu je Benzema zabio iz penala i treći gol za Real. Nakon gola za 2:1 pojavio se transparent na Bernabeuu na kojem je pisalo: ''90. minuta na Bernabeu traje dugo.''