Pogledajte trenutak kada se čuje pucanj na utakmici Ljubuški-Sarajevo

Fudbalski klub Sarajevo danas je odigrao prvu pripremnu utakmicu ove godine i savladao ekipu Ljubuškog ubjedljivim rezultatom 4:0. Ipak, utakmica je ostala u sjeni sukoba navijača, čiji su epilog privedeni i povrijeđeni.

Oko stotinjak pripadnika Hordi zla doputovalo je u Ljubuški kako bi se pružili podršku svom klubu, a do sukoba je došlo kada su na poluvremenu primijetili da im neko uništava automobile.

Tada je uslijedio obračun, a nedugo nakon njega i navodni pucnji iz vatrenog oružja koji su se mogli čuti tokom videoprijenosa na Sport1.ba Youtube kanalu. Pucnji su čuju u videoprilogu od minute 1:29.59.

Prema nepotvrđenim informacijama, pucao je neko od 'domaćih' uzrak kako bi se situacija smirila.