Pojavio se snimak Messija koji sve otkriva: Čini se da je ovo kraj

U prvoj utakmici 12. kola francuskog nogometnog prvenstva vodeći Paris SG je na svom Parku prinčeva preokretom svladao prvaka Lille s 2-1 (0-1).

Lille je poveo golom Davida (31) te je tu prednost držao sve do posljednjih 20-ak minuta susreta. Tada je Marquinhos (74) poravnao nakon odličnog prodora Di Marije.

Potpuni preokret dogodio se u samoj završnici susreta kada je Di Maria (88) savladao hrvatskog golmana Grbića preciznim prizemnim udarcem s 15-ak metara nakon dvostrukog proigravanja s Neymarom.

Ono što je zabrinulo sve poklonike Lionel Messija je pitanje zašto je izašao iz igre na poluvremenu. Mauricio Pochettino pojasnio je to nakon susreta.

“Ostavio sam Messija iz preventivnih razloga u svlačionici na poluvremenu. Bit će u konkurenciji za ovosedmičnu Ligu prvaka kontra Leipziga”, kazao je trener PSG-a.

O čemu se tačno radi vjerojatno otkriva snimka trenutka kad se Messi kod jednog prekida drži za stražnju ložu te je moguće da se radi o povredi. Pogledajte ovdje taj trenutak.