Potez Ronalda u Moldaviji zgrozio nogometni svijet

Cristiano Ronaldo postigao je svoj prvi gol ove sezone i svoj prvi ikad u Evropa ligi kada je realizirao jedanaesterac za Manchester United u 39. minuti utakmice kod moldavskog Sheriffa, u susretu 2. kola grupe E Europa lige. Već do poluvremena je bilo 2:0, budući da je prije njega zabio i Jadon Sancho, a tim rezultatom utakmica je i završila.

Mnogi mediji izdvajaju trenutak s tog ogleda koji se dogodio kad su igrači išli prema svlačionici na odmor na poluvremenu. Kamere su pratile Ronalda i uhvatile trenutak u kojem članica liječničkog tima na stadionu Zimbru pokušava zamoliti Ronalda zajedničku fotografiju.

Odbio ju je a da ju nije ni pogledao. Samo je ispružio ruku u njenom smjeru i dao joj do znanja da nije raspoložen.