Presmiješna reakcija Dembelea kad su mu rekli da je Japan pobijedio Njemačku

reakcija Dembelea na rezultat utakmice Njemačka Japan Dembele na pressici ispred mikrofoni plava majica iza njena plakat sa reklamama Nike znak

Reakcija Dembelea nakon što su mu rekli da je Japan pobijedio Njemačku postala je vrlo brzo viralna, a kad je pogledate bit će vam jasno i zašto.

Reprezentacija Japana napravila je senzaciju u srijedu nakon što je u 1. kolu skupine E Svjetskog prvenstva pobijedila Njemačku 2:1. Favorizirani Nijemci vodili su golom Gundogana do 75. minute, da bi u osam minuta ostali bez bodova. Prvo je izjednačio Doan, a preokret i ogromno slavlje Japancima donio je Asano u 83. minuti susreta.

Pobjeda Japana odjeknula je svijetom skoro kao i pobjeda Saudijske Arabije nad Argentinom. No neki ipak nisu imali prilike gledati utakmicu, a jedan od njih je Ousmane Dembele koji je za rezultat utakmice saznao tek na press-konferenciji francuske reprezentacije.

Novinar ga je pitao kako komentira iznenađenja na Svjetskom prvenstvu kao što je pobjeda Japana nad Njemačkom. Dembele ga je prekinuo i začuđeno upitao: "Molim!?" Kad su mu potvrdili da je Japan zaista pobijedio, samo je rekao: "Huh." Reakcija Dembelea postala je hit na društvenim mrežama.

Francuska je u sjajnoj prvoj utakmici na Svjetskom prvenstvu deklasirala Australiju 4:1. U subotu u 17 sati igra protiv Danske. U drugoj utakmici 1. kola te skupine Danska i Tunis odigrali su bez golova.