Razočarenje u Modriči. Šta je rekao Amar Osim nakon novog poraza Veleža?

Fudbaleri Veleža ostali su na samo jednoj pobjedi u Premijer ligi Bosne i Hercegovine.

Mostarski "Rođeni" su večeras u Modriči, u prvom meču 8. kola Premijer lige protiv formalnog domaćina Sloge iz Doboja, pretrpjeli poraz rezultatom od 0:3 (0:1).

Strijelci za Dobojlije, inače debitante u najvišem bh. rangu, bil su Krstovski, Milaković i Janković.

Odnos udraca u okvir (10/2) za Slogu sve govori...

Ekipa trenera Amara Osima ostala je na šest bodova iz šest odigranih duela, dok Sloga sada ima 11 bodova iz sedam susreta.

"Čestitam Slogi. Mi smo u prvom poluvremenu kažnjeni zbog totalne neambicioznosti.

Izgubili smo ni u šta jedno poluvrijeme", rekao je Osim, naglasivši da je u drugom dijelu njegov tim pokazao više, ali da imao osjećaj "da se igralo tri dana ne bi dali gol".