Reakcija Jordija Albe nakon poraza od Bayerna obišla društvene mreže. Hoće u zemlju da propadne

U derbiju prvog kola Lige prvaka u meču E grupe Bayern iz Munchena savladao je Barcelonu u Kataloniji sa 3:0.

Njemački tim je, a ovo se ne može reći drugačije, naprosto bio bolji od rivala koji, prolazeći kroz veoma teške trenutke van terena, ne može da bude ravnopravan takmac ekipama koje, kao i ona sama u nekim drugim okolnostima, pripadaju samom evropskom vrhu.

Nekoliko prilika je propustio Bayern prije nego što je Muller postigao pogodak u 33. minuti susreta.

U nastavku je Robert Lewandowski postigao dva pogotka i time na semafor prenio ono što je viđeno na terenu.

Drugi gol Poljaka bio je 112. koji je postigao od početka sezone 2019-2020, po čemu je ubjedljivo najbolji u najboljih pet liga Evrope (drugi je Mbappe sa 76).

Utakmicu je obilježila i reakcija Jordija Albe nakon izmjene. Španac je sjeo na klupu i samo što nije zaplakao..