Real spektakularnim preokretom došao do pobjede. Briljirao je Benzema

Real Madrid pobijedio je 3:2 kod Seville u 32. kolu La Lige. Sevilla je na poluvremenu vodila 2:0, no probuđeni Real u završnici utakmice slomio je domaćina. Za pobjedu je zabio Karim Benzema u 92. minuti. Tim je golom gurnuo Real na korak do naslova prvaka.

Sevilla je povela u 21. minuti golom Ivana Rakitića iz slobodnog udarca. Loše je reagirao Realov živi zid i zbog toga je Luka Modrić napao svoje suigrače. Četiri minute kasnije Erik Lamela zabio je nakon asistencije Jesusa Corone za 2:0 domaće momčadi.

Neprepoznatljivi Real proigrao je u drugom poluvremenu. Nakon prodora Danija Carvajala u 50. minuti zabio je Rodrygo iz neposredne blizine, a na 2:2 izjednačio je Nacho Fernandez nakon nove Carvajalove asistencije u 83. minuti. U 76. minuti Viniciusu Junioru poništen je pogodak zbog igranja rukom nakon intervencije VAR-a.

U 92. minuti Karim Benzema dobio je loptu na sedam metara od Bona i lako poentirao za veliki preokret gostiju. Asistirao mu je večeras nezaustavljivi Rodrygo.