Robert Lewandowski zabija kao na traci, a Barcelona već dugo nije bila u ovoj situaciji

Nogometaši Valencije pobijedili su u posljednjoj utakmici subotnjeg rasporeda 6. kola španske La Lige na svom terenu Celtu Vigo 3:0

Domaći su poveli golom Samua Castilleja u 37. minuti, a vodstvo je udvostručio Marcos Andre u 82. Konačan rezultat postavio je Andre Almeida u trećoj minuti nadoknade.

Celta je od 59. minute igrala s desetoricom, nakon što je Franco Servi dobio crveni karton.

Jednako efikasna bila je i Barcelona, koja je na Nou Campu svladala Elche s 3:0 i privremeno preuzela vodstvo u prvenstvu prije madridskog derbija između Atlética i Reala u nedjelju na Metropolitanu.

Robert Lewandowski (34, 48) i Memphis Depay (41) donijeli su Blaugrani laku pobjedu protiv Elchea, koji je od 42. minute igrao bez isključenoga kapetana Gonzala Verdua.

Lewandowski je s osam golova prvi strijelac Primere.