Ronaldo prokomentirao težak poraz od Liverpoola: “Ponekad rezultat nije onaj…”

Nogometaši Manchester Uniteda poraženi su jučer u utakmici 9. kola Premiershipa od Liverpoola na svom stadionu s visokih 0:5. Posljednji takav rezultat na svom terenu United je pretrpio prije 66 godina u gradskom derbiju od Cityja, a jučerašnja utakmica prva je u historiji kluba u kojoj je na poluvremenu pred svojim navijačima primio četiri gola.

U iznimno lošu predstavu Unitedove ekipe uklopio se jučer i Cristiano Ronaldo, koji je nemoć iskazao krajem prvog poluvremena utakmice. Faulirao je Curtisa Jonesa i onda krenuo udarati po lopti iako je sudija svirao prekršaj. Živčani Portugalac u jednom je trenutku udario i mladog Liverpoolovog veznjaka, zbog čega mu je pokazan žuti karton.

Inače, ovo je bio drugi put u njegovoj karijeri da je izgubio utakmicu u prvenstvu rezultatom 0:5. Odigrao je 617 ligaških susreta, a, osim Liverpoola, njegovu je ekipu istim rezultatom pobijedila i Barcelona 2010. godine.

Nakon susreta Ronaldo se oglasio na Instagramu.

"Ponekad rezultat nije onaj za koji smo se borili ni onaj koji smo željeli. Za ovo smo mi krivi, samo mi, nitko drugi. Naši su navijači ponovno bili nevjerojatni u podršci koju su nam pružili. Oni zaslužuju bolje od ovog što smo napravili, puno bolje. Na nama je da to i napravimo. I to odmah!"

Inače, u 65. minuti navijači Uniteda masovno su počeli napuštati Old Trafford.