Sarajevo i Krupa u osmini finala Kupa BiH

Fudbaleri Sarajeva i Krupe plasirali su se u osminu finala Kupa Bosne i Hercegovine, nakon što su u zaostalim utakmicama osmine finala ostvarili ubjedljive pobjede u gostima.

Sarajevo je u Lukavcu savladalo ekipu Radničkog sa 4:0. Golove su postigli Handžić u 1., Hebibović u 3. i 20. i Rahmanović u 37. minuti.

Istim rezultatom fudbaleri Krupe u Trebinju su pobijedili Leotar, golovima Blaževića u 15., Palića u 24. i 40. te Mandića u 75. minuti.

Voljom žrijeba Krupa i Sarajevo će se sastati u osmini finala, dok se u ostalim mečevima sastaju: Tuzla City - Radnik, Željezničar - Goražde, Rudar Prijedor - Zvijezda 09, Rudar Kakanj - Borac, Velež Mostar - Široki Brijeg, Zrinjski - Slavija i Velež Nevesinje - Klis.