Sarajevo izgubilo i u Srebreniku. U posljednih devet mečeva ima samo jednu pobjedu!

Niti reprezentativna pauza nije pomogla fudbalerima Sarajeva da prekinu očajnu rezultatsku seriju.

U meču 12. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine, bordo tim je poražen u Srebreniku, gdje je formalni domaćin Tuzla City slavio sa 1:0.

Jedini gol postigao je Semir Smajlagić u 55. minuti čiji je tim po drugi put u sezoni savladao ekipu Sarajeva. Smajlagić je kao junior nastupao za FK Sarajevo.

Golman Muhamed Šahinović odbranio je u 63. minuti penal za goste, zaustavivši udarac Petra Mišića.

Tuzlaci sada imaju 19 bodova iz 11 mečeva i dijele čelo tabele sa Širokim Brijegom (10 utakmica) i Željezničarom (11 utakmica), Sarajevo je ostalo na 15 bodova iz 12 sustreta.