Serie A ima neočekivanog lidera

Nogometaši Napolija upisali su i četvrtu pobjedu u četvrtom kolu talijanskog prvenstva te su i dalje jedina ekiap u ligi koja zasad nije ispustila niti bod.
Nakon rezultatski uvjerljive pobjede na gostovanju kod Udinesea, a bilo je 4:0, sastav Luciana Spallettija je s 12 osvojenih bodova preuzeo vrh tabele ispred Intera, Milana i Rome.

Napolijevo slavlje najavio je gol koji je postigao Victor Osimhen u 26. minuti. Lorenzo Insigne napravio je veći dio posla. Prebacio je loptu preko domaćeg golmana Marca Silvestrija, a Osimhen je loptu koja je već ulazila u gol pospremio u mrežu.

Na 2:0 je Napoli povisio u 35. minuti kada je Amir Rrahmani glavom na drugoj vratnici dočekao loptu koju mu je dodao Kalidou Koulibaly, dok je Senegalac jakim udarcem s 14 metara zabio za 3:0 u 52. Konačan rezultat postavio je Hirving Lozano u 84. minuti.

Napoliju sad slijedi gostovanje kod Sampdorije, a potom je domaćin Cagliariju. Udinese će u petom kolu na noge Romi, a u šestom će biti domaćin Fiorentini.