Šok za Barcelonu i Pjanića u posljednjim minutama: Cadiz osvojio veliki bod na Camp Nouu

Barcelona je danas u 24. kolu La Lige napravila veliki kiks na svom Camp Nouu, gdje je veliki bod osvojila ekipa Cadiza (1:1).

Barca je vodila od 32. minute golom Lionela Messija iz penala jako dugo, Cadiz je praktično bio bezopasan i činilo se da će Katalonci stići do osme uzastopne pobjede u La Ligi.

Ipak, u 89. minuti je dosuđen penal za goste, a sigurno ga je izveo Alex Fernandez i pogodio za konačnih 1:1 što je za Cadiz ravno pobjedi.

U drugom poluvremenu, tačnije u 65. minuti, priliku za igru dobio je i naš Miralem Pjanić, koji je zamijenio Busquetsa.

Barca je ostala treća i sada je na 47 bodova, osam manje od Atletico Madrida, dok je Cadiz 14. sa 25 osvojenih bodova, piše Sport Centar.