Šokanta vijest iz Katara. Neymar u suzama, da li je Mundijal za njega već gotov?

Da li je Neymar već završio nastup na Svjetskom, prvenstvu u nogometu?

Brazil je pobijedio Srbiju, čak je i igra bila puno uvjerljivija od konačnog rezultata (2:0). No, zadovoljstvo sjajnim početkom Mundijala brzo je preraslo u brigu i neizvjesnost.

Cijena koja je došla s trijumfom u prvom kolu grupe G mogla bi biti skupa. Preskupa, prenose Sportske novosti.

Neymar: Meč završio prije vremena

Najveća zvijezda reprezentacije Neymar utakmicu je završio prije vremena, u 80. minuti. Čim je izašao nije izgledalo dobro jer kamera ga je uhvatila kako plače na klupi. To mnogim navijačima Brazila nije bio najbolji znak.

Po završetku utakmice nije se priključio saigračima u slavlju s navijačima. Teren je napustio šepajući u pratnji ljekara reprezentacije Rodriga Lasmara.

Njegov zglob nije najbolje izgledao. Bio je vidljivo natečen što je očita posljedica jednog od devet prekršaja koje je pretrpio.

Niti jedan nogometaš u dosadašnjem dijelu SP-a nije na jednoj utakmici bio toliko fauliran. Posljednji se dogodio prije nego što je prinudno napustio teren, a bio je Milenkovićev.

Čeka se konačna dijagnoza

Srbija je, inače, na utakmici napravila 12 prekršaja. Dakle čak tri četvrtine bile su na Neymaru.

Neizvjesnost oko Neymarovog stanja sasvim izvjesno će potrajati još dan-dva. Dok se konačna dijagnoza ne objavi strah među brazilskim navijačima samo će rasti.

"Zabrinuti smo zbog Neymarove povrede. Nadamo se da nije ništa", rekao je Rodrygo.

Neymar je u Katar došao motiviran da napokon donese titulu svjetskih prvaka, ali i nadmaši Pelea. Naime, najbolji nogometaš u povijesti zabio je 77 golova za reprezentaciju. Neymar tek dva manje.