Šou Mourinha nakon debakla. Zabranio novinarima pitanja, održao monolog i otišao

Nogometaši milanskog Intera slavili su s 3:0 (3:0) na gostovanju kod Rome, a pitanje pobjednika odlučeno je već u prvih 39 minuta utakmice, u kojoj je domaća ekipa bila u potpuno podređenoj ulozi.

Vodeći pogodak za Inter postigao je Hakan Calhanoglu u 15. minuti, i to izravnim udarcem iz kuta. Turčin je sjajno zavrnuo loptu, ali odlučujuća je bila loša reakcija domaćeg golmana Ruija Patricija, kojem je lopta prošla kroz noge i završila u mreži.

Samo devet minuta poslije Calhanoglu je prošao po lijevoj strani, vratio loptu u sredinu kaznenog prostora, gdje su Romini igrači zaboravili na svog bivšeg suigrača Edina Džeku, a naš reprezentativac je lakoćom poslao loptu u mrežu za 2:0.

U 39. minuti je lopta i treći put završila iza leđa Ruija Patricija, koji je bio nemoćan u toj situaciji. Sjajno je ubacio Bastoni s lijeve strane prema drugoj vratnici, gdje je u padu nizozemski reprezentativac Denzel Dumfries glavom poslao loptu u mrežu za svoj prvijenac u Interovom dresu.

Nakon utakmice poseban šou je napravio trener Rome Jose Mourinho. Naime, kontroverzni je Portugalac održao monolog, odbio odgovarati na pitanja i samo je otišao u svlačionicu.

"Izvinjavam se vama u studiju i ljudima kod kuće koji su možda zainteresirani za vaša pitanja, ali večeras na njih neću odgovarati", počeo je Mourinho izjavu na DAZN-u i nastavio.

"Inter je jači od nas i kad smo u punom sastavu, a večeras smo bili oslabljeni zbog ozljeda nekih igrača. Prošle sezone Inter je imao 29 bodova više od Rome i danas nam je u ovakvom sastavu bilo dosta teško igrati. Abraham i Karsdorp su suspendirani, El Shaarawy, Pellegrini i Spinazzola su ozlijeđeni, a Afena-Gyan ima koronu. Svi oni nisu igrali i to je bio velik problem. Imali smo neke šanse večeras, ali nismo zabili gol. Čestitam Interu i želim im sreću'', zaključio je Mourinho i otišao u svlačionicu.