Spektakl na meču Maroka i Gruzije: Pogledajte golčinu Marokanca kakva se rijetko viđa

Reprezentacija Maroka s 3:0 slavila je protiv Gruzije u prijateljskoj utakmici u Ujedinjenim Arapskim Emiratima. Bila je to posljednja provjera za izabranike Walida Regraugija, nasljednika Vahida Halilhodžića, prije Svjetskog prvenstva. Podsjetimo, Maroko će u srijedu, 23. novembra, igrati protiv Hrvatske.

Majstorija Ziyecha

U vodstvo na današnjem susretu doveo ih je napadač Seville Youssef En-Nesyri u 5. minuti. A u 29. minuti jedan od najboljih marokanskih nogometaša Hakim Ziyech izveo je najbolji potez utakmice. Veznjak Chelseaja je majstorskim udarcem jačom lijevom nogom sa svoje polovice lobovao Giorgija Mamardašvilija, inače perspektivnog golmana Valencije.

Odličan meč Maroka

Marokanci su rutinski kontrolirali susret. A posao im je zasigurno olakšala i činjenica što gruzijski selektor Willy Sagnol na raspolaganju nije imao ozlijeđenog Kviču Kvaratškeliju, najboljeg igrača Napolija u minuloj polusezoni. Konačnih 3:0 za Maroko postavio je Angersov Sofiane Boufal iz penala u 72. minuti.