Svi su se pitali zašto je sudija toliko produžio utakmicu. Pobjednički gol pao u 17. minuti nadoknade vremena!

Alžir je dugo, dugo čekao da bi rezervirao svoje mjesto u finalu Arapskog kupa u Kataru nakon što je Youcef Belaili zabio pobjednički gol tek u 17. minuti nadoknade drugog poluvremena!

Sjevernoafrikanci su pobijedili domaćine sa 2:1 u polufinalu turnira koji je i test Svjetsko prvenstvo sljedeće godine u Kataru.

Alžir je bio na putu za rutinsku pobjedu od 1:0 prije nego što je poljski sudac Szymon Marciniak dodao devet minuta nadoknade, pa je Katarov Mohammed Muntari izjednačio u 97. minuti, prenosi BBC.

U utakmici sa samo četiri izmjene nije bilo dužih prekida, zbog čega su se neki na stadionu pitali odakle je došlo dodatno vrijeme. Selektor Alžira Madjid Bougherra imao je pomiješane emocije nakon pobjede svog tima.

“Uopće nisam bio sretan. Kada mi je sudac prišao i rekao "devet minuta", bilo je nevjerojatno. Došao mi je i rekao: "Treneru, imat ćemo devet minuta", kao da je pregovarao sa mnom. I nije bilo devet minuta", rekao je Bougherra.