Svima promakla jeziva slučajnost: Benzema dao dva gola za Francusku, ali pogledajte dobro kada ih je tačno zabio

Pomalo jezivo, pomalo i nevjerovatno, ali da - još jedna bizarna slučajnost desila se na ovom Evropskom prvenstvu.

Naime, u utakmici izmđu Francuske i Portugala, koja se odigrala prije tri dana na stadionu u Budimpešti, Karim Benzema je konačno, poslije skoro šest godina, postigao gol za "trikolore", tačnije dva - jedan pred kraj prvog dijela, a drugi na startu drugog poluvremena.

Međutim, ono što je fantastični centarfor uradio bilježi se kao možda i najnevjerovatnija stvar koja se desila.

On je to uspio da uradi u - istoj minuti! I prvi i drugi pogodak postignut je onda kada je na semaforu pisalo 46:44.

U prvom dijelu je to bilo u nadoknadi prvog poluvremena, kada je Karim izveo penal i pogodio gol Rui Patricija u datoj minuti, dok je odmah na početku drugog dijela igre postigao i vodeći gol, upravo u isto vrijeme.

Zaista, prava rijetkost, koja još više opisuje ovaj EURO kao nevjerovatan, naročito što su do sada već oborili brojni rekordi, desile se jezive scene, a nokaut faza počinje danas.