To ne priliči legendi Reala: Modrićev potez s Mbappeom razbjesnio Špance

U desetom pokušaju hrvatski nogometaši uspjeli su doći do prve pobjede u dvobojima s Francuzima, a do nje su došli s minimalnih 1:0 na Stade de Franceu u dvoboju 4. kola Lige nacija.

Pobjednički pogodak postigao je kapiten Hrvatske Luka Modrić već u petoj minuti iz kaznenog udarca koji je dosuđen zbog prekršaja na Anti Budimiru.

Modrić je bio najbolji igrač na terenu i svojom sjajnom predstavom vodio je "Vatrene" do te povijesne pobjede, no nakon utakmice puno se piše o jednom njegovu potezu u pauzi između poluvremena, prenosi Net.hr.

Naime, kada je završeno prvo poluvrijeme i nogometaši su se zaputili prema svlačionicama, Modrić je došao do Kyliana Mbappea i zagrlio ga, a nakon toga Francuz je skinuo svoj dres i dao mu ga.

Taj Modrićev potez izazvao je burne reakcije u Madridu jer je hrvatski kapiten jedan od ključnih igrača i ikona Reala, dok je Mbappe nedavno odbio otići u "Kraljevski klub" kao slobodan igrač i umjesto toga produžio ugovor s Paris Saint Germainom.

Jedan od onih koju su zbog toga potpuno pobjesnili na Modrića bio je Josep Pedrerol, voditelj TV emisije El Chiringuito.

"Ne mogu vjerovati, u šoku sam! Modrić je vođa Reala i pravi madridist traži dres od čovjeka koji se narugao Realu i navijačima.

I to da on, Zlatna lopta i legenda, traži dres od Mbappea?! Pa trebalo bi biti obrnuto", poručio je Pederol.